Regulaminy

Regulamin ogólny:

1. Bądź kulturalny/a. Nie podoba Ci się coś? Masz do tego święte prawo i możesz podzielić się swoją opinią, ale w grzeczny sposób. Chamskie komentarze natychmiast usuwam!
2. Nie toleruję spamu. On nie lubi mnie, a ja jego. Tutaj chyba nie muszę się tłumaczyć.
3. Gdy pobierasz szablon, wpisz się do Księgi pobrań. (numer szablonu i adres bloga, dla którego pobrałaś szablon). Edit: muszę mieć do niego nieograniczony dostęp!
4. Przez złożeniem zamówienia radzę zapoznać się z zakładką, z której dowiesz się co chętnie wykonam, a co omijam szerokim łukiem.  
5. Miło by było gdybyś wypowiedziała się o moich jak dotąd opublikowanych pracach, czy Ci się podobają, co byś zmieniła itp.  
6. Podziękowanie za szablon nie zajmie Ci dużo czasu, pamiętaj. Ja poświęcam kilka godzin na jego zrobienie.
7. Nie zmieniaj nic w szablonie bez mojej zgody! Jeśli coś Ci bardzo nie pasuje - napisz do mnie, a na pewno się dogadamy. W przypadku zmiany grafiki bez mojej zgody będę bardzo smutna i zostanę zmuszona w zgłoszenia do Głównych Władz Bloggera o złamaniu praw autorskich!
8. Jeśli masz jakiś problem z wgraniem szablonu, zajrzyj do zakładki "Instrukcja". Jeżeli problem nadal występuje napisz do mnie, razem coś zdziałamy.
9. Jeśli coś Ci się w szablonie nie spodoba lub chcesz coś zmienić, napisz, a postaram się to w miarę moich możliwości naprawić.
10. Pobierasz szablon cały albo wcale.  

Regulamin dla zamawiających:

1. Zanim złożysz zamówienie na szablon, na Twoim blogu musi znaleźć się obowiązkowo link lub button z logiem siatkarskie szablony na stronie głównej w widocznym miejscu. 
2. Zamówienia należy składać pod najnowszym postem, jeśli pojawi się informacja, iż je przyjmuję. Jeśli takowa się nie pojawi, zgłoszenia będą ignorowane.
3. Nie wykonam szablonów na bloga, który:
- jest zawieszony, tj. ostatni post pojawił się 2 miesięcy temu,
- jest zakończony; mogą pojawić się wyjątki, jeśli autorka baaaaaaardzo mnie zaciekawi,
- jest dostępny tylko dla wybranych czytelników,
- dopiero powstał,
- ma mniej niż 4 posty,
oraz:
- nie mam kontaktu z zamawiającym,
- na blogu nie ma odnośnika do  siatkarskich szablonów,
4. Przyjmuję zamówienia na szablony tylko na platformę blogspot.com.
5. Nie składaj zamówienia u mnie i jednocześnie na kilku różnych szabloniarnach. Szanujmy się. 
6. Dokładnie przemyśl swoje zamówienie i koncepcję szablonu, bo to nie polega na wklejeniu kilkunastu zdjęć i ich zmieszaniu. Zastanów się czy nie wymagasz zbyt wiele.
7. Opisz swój szablon:
a) układ - jedno-, dwu-, trój-kolumnowy (w wypadku dwukolumnowych, proszę o podanie, z której strony chcesz, aby się znalazła kolumna)
b) wizja jego wyglądu - czyli wszystko co Ci wpadnie do głowy odnośnie grafiki, oczywiście pamiętając o punkcie 6. ;)
c) cytat/napis - ogólnie nie lubię robić grafik bez napisów i moim zdaniem niezbyt ładnie to wygląda,
d) jeśli chcesz szablon z siatkarzem, napisz dokładnie jakim (IMIĘ I NAZWISKO) i jeśli masz takie wymagania, to czy na przykład ma być w barwach reprezentacyjnych czy klubowych
e) zdjęcia - czyli adresy do fotografii, które znajdują się w internecie, a nie tych na Twoim komputerze ;) a i muszą być dobrej jakości i rozmiarze powyżej 450px na 450px
f) kontakt - aktywny email bądź GG; wolałabym, aby podano obydwa,
g) jeśli macie chęć, aby w szablonie znalazła się dodatkowo jakaś dama, skontaktuję się (najwygodniej na GG), ponieważ mam grubo ponad 2 000 zdjęć modelek i na pewno któraś Wam przypadnie do gustu a i mi lepiej pracuje się z dziewczynami, które "znam". :)
inne:
- podaj adres bloga, na którym będzie ustawiony szablon
- podaj hasło - po dokładnym przeczytaniu regulaminu, gdzieś je znajdziesz :)
8. Jeśli zamówiony szablon w ciągu 7 dni nie zostanie umieszczony na blogu lub zostanie z niego usunięty, automatycznie staje się szablonem wolnym, który może pobrać każdy.  
9. W każdym poście napiszę, ile zamówień przyjmę. A gdy je wybiorę można będzie spodziewać się czegoś takiego jak "EDIT", gdzie podam dokładnie, które zamówienia zostały przyjęte oraz napiszę odpowiedź pod zgłoszeniem w komentarzu. Jeśli pojawią się ciekawe zamówienia, to mogę złamać zasadę ilości zamówień. :)
10. Siatkarskie szablony powstały po to, aby zamawiać tu szablony, dlatego apeluję, że gdy ktoś napisze do mnie w sprawie szablonu prywatnie, to strzelę focha i nawet gdy się poprawi i napisze zgłoszenie na blogu, to je zignoruję, a w szczególnych przypadkach nawet usunę. Szanujmy się nawzajem! Jeśli uznam, że potrzebuję z Tobą kontaktu na pewno pierwsza się odezwę.
11. Na znak, że zapoznałaś się z regulaminem na początku swojego zamówienia wpisz hasło - tytuł ostatnio oglądanego filmu/serialu.

Regulamin dla pobierających:

1. Zanim pobierzesz jakikolwiek szablon, na twoim blogu musi znaleźć się odnośnik (button/link) na stronie głównej w widocznym miejscu.
2. Możesz pobierać wszystkie szablony wolne. Zamówienia tylko wtedy, gdy:
- na blogu zamawiającego nie ma już szablonu,
- zamawiający wyrazi na to zgodę.
3. Gdy ustawisz już szablon na swoim blogu, wpisz się do Księgi pobrań:
- numer szablonu,
- adres bloga,
- hasło to samo co dla zamawiajacych. (po przeczytaniu regulaminu znajdziesz je gdzieś, na pewno)
4. Do bloga, na który pobierasz szablon, muszę mieć nieograniczony dostęp.


Ostatnia aktualizacja regulaminu: 29 lipca 2015 r. 14:20

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy